Статут

Української Асоціації Андрології і Сексуальної Медицини (УААСМ)

  1. Загальні положення.

1.1. Українська Асоціація Андрології і Сексуальної Медицини (УААСМ), створена в 1998 році, є спеціалізованим об’єднанням лікарів – андрологів, сексопатологів, урологів, і інших фахівців України, що займаються питаннями сексуального та репродуктивного здоров’я.

1.2. УААСМ є самостійною юридичною особою і користується усіма правами, обумовленими відповідними державними законодавчими актами.

1.3. Діяльність фахівців, які є членами УААСМ, координується Правлінням УААСМ.

  1. Цілі і завдання УААСМ.

2.1. Об’єднання фахівців науково – дослідних, навчальних, лікувально – профілактичних та інших установ і організацій для сприяння науковій розробці і організації вирішення проблем теоретичної та практичної андрології.

2.2. Сприяння підвищенню кваліфікації членів Асоціації, розширення і поглиблення їх спеціальних знань, а також виховання членів Асоціації на основі кращих традицій вітчизняної і світової медицини, принципів медичної етики, деонтології і права.

2.3. Сприяння членам Асоціації в їх працевлаштуванні.

2.4. Контроль за дотримання лікарями і лікувальними установами існуючих регламентів діагностики і терапії андрологічних і суміжних захворювань, а також необхідних екологічних та інших факторів, що впливають на захворюваність.

2.5. Надання науково – медичної, організаційно-методичної та експертної допомоги органам охорони здоров’я в справі організації і здійснення лікувально – профілактичної андрологічної діяльності.

2.6. Активну участь в медичній пресі. Сприяння членам Асоціації в отриманні вітчизняної та зарубіжної медичної літератури.

2.7. Популяризація необхідних андрологічних знань серед населення.

2.8. Надання допомоги, в тому числі матеріальної, членам Асоціації для виконання ними науково – дослідних робіт, підвищення кваліфікації. Надання можливості здійснення наукових і творчих відряджень, в тому числі закордонних.

2.9. Юридична і соціально – економічний захист членів Асоціації.

  1. Діяльність Асоціації.

3.1. Наближення діяльності профільних підрозділів до світового рівня досягнень в області андрології. Контроль відповідного практичного рівня членів Асоціації.

3.2. Організація і систематичне проведення пленарних засідань УААСМ, присвячених найбільш актуальним Андрологічна і суміжних проблем.

3.3. Організація і проведення конференцій, з’їздів, конгресів, симпозіумів публічних лекцій, наукових диспутів для обговорення практичних, наукових і організаційних проблем, в тому числі за суміжними спеціальностями.

3.4. Організація наукових консультацій для лікарів, які бажають долучитися до наукової діяльності.

3.5. Видача висновків з питань, що виносяться на розгляд УААСМ органами охорони здоров’я, влади і громадських організацій.

3.6. Розробка і внесення на розгляд органів охорони здоров’я і влади проектів і пропозицій з питань організації андрологічної допомоги населенню, підготовки медичних кадрів, поліпшенню умов і обстановки професійної роботи і побуту.

3.7. Підготовка до друку і пошук можливостей для видання праць, протоколів конференцій та наукових сесій УААСМ. Сприяння виданню навчально-методичних, наукових, практичних і науково-популярних праць своїх членів.

3.8. Для надання кваліфікованої консультативної андрологічної населенню УААСМ організовує лікарські прийоми і лабораторії, які діють в рамках законодавства країни.

3.9. Сприяння органам охорони здоров’я в проведенні різних заходів з охорони здоров’я населення, в тому числі при масових захворюваннях, при наданні шефської допомоги шляхом участі в спеціальних комплексних об’єднаннях.

3.10. Висування кандидатів у дійсні члени та члени-кореспонденти академій, на привласнення почесних звань заслуженого діяча науки і техніки, народного і заслуженого працівника охорони здоров’я, заслуженого винахідника і т.д.

3.11. Рекомендація робіт і досягнень членів Асоціації на здобуття Державних та іменних премій, до заохочення і преміювання органами охорони здоров’я за хороші показники в роботі.

3.12. Обговорення на засіданнях Асоціації звітів і доповідей про діяльність наукових, навчальних і практичних установ охорони здоров’я по Андрологічна профілем.

3.13. Проведення атестації андрологів і сексопатологів, а також прийняття участі в атестації лікарів суміжних спеціальностей.

  1. Права.

4.1. УААСМ має свій Статут, печатку, штампи, символіку, самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в держбанку і зовнішньому економічному банку.

4.2. УААСМ має право:

– видавати лікарям ліцензії на право займатися практичною андрологічної і сексопатологічних діяльністю, а також позбавляти їх ліцензій у разі недотримання необхідних норм спеціалізованої діагностики, терапії, етики і деонтології.

– видавати спеціалізовані сертифікати лікувальним заснований

видавати спеціалізовані сертифікати лікувальним установам, контролювати їх відповідність виданим сертифікатам, а також анулювати сертифікати при необхідності.

– придбавати та орендувати майно.

– укладати договори та різні угоди, в тому числі і міжнародні.

– пред’являти позовні вимоги і відповідати у суді на підставі встановлених законоположень.

– виробляти наймання і звільнення робітників і службовців, необхідних для технічного обслуговування УААСМ і її організацій.

– створювати підлеглі науково-виробничі об’єднання, малі підприємства, кооперативи і т.п.

  1. Членство.

5.1. В члени Асоціації приймають за особистою заявою і за рекомендацією двох членів УААСМ, Правлінням або Пленумом УААСМ більшістю голосів у відкритому голосуванні.

5.2. В члени Асоціації приймаються лікарі, біомедичні працівники, ембріологи, лаборанти біомедичного профілю, психологи, науковці та, в окремих випадках, інші фахівці (біологи, інженери та ін.), Що працюють в області андрології, у віці від 18 років.

5.3. Почесні члени УААСМ обираються Правлінням або Пленумом УААСМ, більшістю голосів у відкритому голосуванні. Почесним членам УААСМ видається диплом.

5.4. У почесні члени УААСМ можуть бути обрані громадяни інших країн, які мають видатні праці в галузі теоретичної та практичної андрології або значні заслуги в галузі охорони здоров’я.

5.5. Члени УААСМ зобов’язані сприяти роботі Лікарської Асоціації і дотримуватися її статут.

5.6. При несплаті членських внесків протягом 1 року член УААСМ автоматично вибуває з Асоціації.

5.7. Члени УААСМ можуть бути виключені зі складу Асоціації постановою загальних зборів за поданням Правління УААСМ або адміністрації відповідного підрозділу.

Підставою для виключення з УААСМ можуть бути:

– вчинення членом УААСМ дій, що порушують Статут Асоціації;

– вчинення проступків, несумісних з етикою лікаря, або караних через суд.

5.8. Із загальної суми вступних членських внесків УААСМ відраховує певну частину до відповідних суспільства.

5.9. Члени УААСМ сплачують при їх прийомі одноразовий вступний внесок в сумі **** умовних одиниць, а також сплачують щорічні внески в сумі **** умовних одиниць. Почесні члени Асоціації внесків не платять.